فارسی | English
دوشنبه 30 دی 1398

تامین کنندگان

 شرکت گلپایگانی، اکثر محصولات غذایی خود را از کشور ترکیه وارد مینماید. این شرکت توانسته است، نام تامین کنندگان محصولات وارداتی خود را در وزارت بهداشت و وزارت بازرگانی ایران به ثبت برساند. ازجمله این تامین کنندگان می توان به شرکتهای لیدرسان، شولن ، آلتونسا و کنت اشاره کرد . در ذیل اطلاعاتی در مورد هرکدام به اختصار آمده است.

ALTUNKAYA
ALTUNKAYA یکی از شرکتهای بزرگ صادرکننده در ترکیه می باشد. این شرکت به دلیل گسترش فعالیت های خود با چندین شرکت دیگر اقدام به همکاری نمود. از زیر مجموعه های این شرکت می توان به شرکتهای ALTUNSA و LIDERSAN اشاره نمود.ضمنا بخشی از صادرات شرکت KENT توسط این شرکت انجام می شود.ALTUNSA
شرکت آلتونسا، نیز مانند دیگر شرکتها زیر مجموعه شرکت ALTUNKAYA ، می باشد. این شرکت در سال 2005 شروع به تولید پودرهای نوشیدنی با نام تجاری ALTUNSA نمود.
شرکت آلتونسا علاوه بر پودرهای نوشیدنی به تولید پودینگها، طعم دهندههای غذا، انواع قهوه و کاپوچینو، پودر مخلوط کاکائویی ( HOT CHOCOLATE )و غیره پرداخته است .
هدف این شرکت حفظ اصول کیفیت در محصولات و خدمات می باشد.

kent
این کارخانه از بزرگترین تولید کنندگان طراز اول محصولات آدامس، آبنبات، تافی ،پاستیل و شکلات می باشد.این کارخانه موفق به دریافت دو گواهینامه مربوط به استاندارد های غذایی شده است.
هدف این کارخانه ایجاد تنوع وبالا بردن کیفیت در نوع و طعم محصولات می باشد.

LIDERSAN
جزء گروه شرکتهای تولید کننده زیر مجموعه ALTUNKAYA بوده که به تولید محصولات غذایی و محصولات بهداشتی، با کیفیت بالا با استاندارد جهانی پرداخته است.
این شرکت با هدف ایجاد فعالیت های شغلی در منطقه ایجاد شده و مشغول فعالیت می باشد. همانطور که سلامت کودکان بسیار اهمیت دارد این شرکت سعی نموده تا پوشک با کیفیت و استانداردهای بین المللی تولید کند. این شرکت علاوه بر تولید محصولات بهداشتی سلولزی پوشک بچه به تولید محصولات غذاییاز جمله محصولات روغن مایع و غیره نیز می پردازد.

SOLEN
این شرکت در سال 1989 شروع به تولید شکلات، پوشش شکلاتی برای انواع ویفر، کوکی ، آدامس و شیرینی در ترکیه نموده است. تنوع محصولات این شرکت به بیش از 200 نوع می رسد. این شرکت 70% محصولات غذایی خود را به بیش از 120 کشور جهان از جمله اتحادیه اروپا، آمریکا و خاور میانه، صادر می نماید. شرکت شولن دارنده استاندارد بین المللی مواد غذایی BRCوIFS می باشد.